Series
Ratings
280
The CravingsRated ★ 1.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Manhattan Love StoryRated ★ 3.0
TransparentRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
NCISRated ★ 1.0
Friends Season 1Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 3.0
TruthRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 2.0
Jane EyreRated ★ 4.0