Series
Ratings
53
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5