Series
Ratings
123- Mask GirlRated ★ 3.5
- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
When the Weather is FineRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5- The PoliticianRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5