Series
Ratings
420- Mr. Osomatsu Season 4Rated ★ 4.0
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 3.0- Disney: Twisted-Wonderland - The AnimationRated ★ 5.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 5.0
- Golden KamuyRated ★ 5.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Great British Bake OffRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 4.5
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 3.0
Urusei Yatsura Season 2Rated ★ 5.0- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 5.0