Movies
Ratings
473
The Parent TrapRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe Rohan: At a ConfessionalRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Chihayafuru part3Rated ★ 4.5
Chihayafuru Part IIRated ★ 4.5
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Doctor X: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 5.0
The Addams Family 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5