Series
Ratings
86- Marvel's Luke CageRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 4.0
PreacherRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5