Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Last Samurai StandingRated ★ 3.5
- Alien: EarthRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
- Gangnam B-SideRated ★ 2.0
- DoubtRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0