Movies
Ratings
12
Batman BeginsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5