Series
Ratings
22
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5

Good DoctorRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0