Titles you rated
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
- Inventing AnnaRated ★ 3.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0