Series
Ratings
157- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Love NaggersRated ★ 2.5

Search: WWWRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5