Series
Ratings
60
ChuckRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CRIMINAL MINDS: SUSPECT BEHAVIORRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0