Titles you rated
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- LTNSRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- The WatcherRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Doctor ChaRated ★ 3.5
- Behind Every StarRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0