Movies
Ratings
252
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
MRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0