Series
Ratings
37
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 5.0
WATER BOYS2Rated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.0
Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0
The World God Only KnowsRated ★ 5.0
Elfen LiedRated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 5.0
BerserkRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The Future DiaryRated ★ 4.0