Series
Ratings
202
deleRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Teiichi no Kuni ~Gakuseigai no Kissaten~Rated ★ 3.0
Major Season 4Rated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5