Series
Ratings
126- Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 4.0- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 1.5- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Hot SpotRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 4.0
Sweat and SoapRated ★ 2.0- Hidden LoveRated ★ 2.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Please Like MeRated ★ 4.5