Series
Ratings
178
InvisibleRated ★ 5.0
Sorette Pakuri Janai Desuka?Rated ★ 3.5
DCURated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
UsokonRated ★ 4.0
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 4.5
Dr.ChocolateRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 4.0
Mr. BrideRated ★ 4.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 4.0
The Ship of TheseusRated ★ 4.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Trillion GameRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0