Titles you rated
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소 년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0