Series
Ratings
220- 태풍상사Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Devil's JusticeRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The TrunkRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 5.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0