Series
Ratings
27- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0