Series
Ratings
13
Padam PadamRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5