Series
Ratings
21
Worlds WithinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5