Series
Ratings
19
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
DEATH NOTERated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5