Series
Ratings
169- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- 하트페어링Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Melo MovieRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5

The Road in BetweenRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Don't Press the PeachRated ★ 3.5
Shared Office HookupRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
- Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
- Island Trio Season 2Rated ★ 4.0
- The Interest of LoveRated ★ 4.0