Series
Ratings
200
Initial D: Fifth StageRated ★ 4.5- SANCTUARYRated ★ 3.5
Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 4.5- The Witcher Season 3Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
Initial D: Fourth StageRated ★ 4.5- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.5
Initial D: Second StageRated ★ 5.0- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0
- Doona!Rated ★ 3.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5- Kengan Ashura Season 2Rated ★ 4.0
- Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Fighting Spirit RisingRated ★ 5.0