Series
Ratings
19- The TyrantRated ★ 3.0
- A Model FamilyRated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 5.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0