Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5- Rat FilmRated ★ 4.0
- Subject to ReviewRated ★ 4.0
- EverywhereRated ★ 5.0
The Look of SilenceRated ★ 3.5- For Vagina‘s SakeRated ★ 4.0
- Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.0
Bowling for ColumbineRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
CryptozooRated ★ 4.5
The Virgin PsychicsRated ★ 2.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0