Series
Ratings
111
Blue LockRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
K-ON!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5