Series
Ratings
183
都市伝説物語 ひきこRated ★ 2.0
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 5.0
Fate/Grand Order: First OrderRated ★ 4.0
Dead Rising:WatchtowerRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 5.0
GREGORY HORROR SHOWRated ★ 3.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 2.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 1.5
Legal HighRated ★ 5.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 1.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 1.5
Lucky Seven SpecialRated ★ 5.0
Lucky SevenRated ★ 5.0
Mother GamesRated ★ 0.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 3.0
Tantei Gakuen QRated ★ 5.0