Series
Ratings
122- The GirlfriendRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0- 1122 Ii FufuRated ★ 3.0
Knockin' on Locked DoorRated ★ 3.0
SilentRated ★ 5.0- ShoutaiRated ★ 4.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Harlan Coben's ShelterRated ★ 3.5
黒い十人の女Rated ★ 2.5- Ms. Koizumi Loves Ramen Noodles 2016 spring SPRated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Death OfficeRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.5
BonesRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5