Series
Ratings
96- The WatcherRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.5
- Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
- Ms. MarvelRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
The Legend of Vox Machina Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Political FeverRated ★ 4.0