Series
Ratings
19
Master of StudyRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0