Series
Ratings
55- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
- Sixth Sense 3Rated ★ 3.0
- Queendom 2Rated ★ 2.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
- Sixth Sense 2Rated ★ 3.5
- The Great Escape 4Rated ★ 4.5
- Joy of Conversation 3Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 2.0
- The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
- Learn WayRated ★ 4.0
- Wild Wild QuizRated ★ 0.5
Busted! Season 3Rated ★ 3.5- Busted! Season 2Rated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.5
- Sixth SenseRated ★ 4.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Toy SoldiersRated ★ 5.0- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.0