Series
Ratings
106- Talking StreetRated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0- Witch HuntRated ★ 3.5
- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 3.5