Series
Ratings
35
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The PromiseRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
MaidsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5