Series
Ratings
35- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

IRISRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
Toy SoldiersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.5- The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
- The Great Escape 2Rated ★ 4.0
- The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0