Series
Ratings
55
Queen of the RingRated ★ 4.0- No HomeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5- Hot SpotRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- La PalmaRated ★ 3.0
- Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 3.0
- Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Girls Band CryRated ★ 4.0

Recipe for FarewellRated ★ 5.0