Movies
Ratings
133- No Other ChoiceRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- I Love Thee for GoodRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The UniformRated ★ 2.0- Spring NightRated ★ 2.5
Naked LunchRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.5