Series
Ratings
37- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
- Summer StrikeRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Family by ChoiceRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0