Series
Ratings
50- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0