Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Dear XRated ★ 0.5
- NEW OLD BOYRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 1.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
- Better Late Than SingleRated ★ 3.0
- Head Over HeelsRated ★ 2.5
- Good BoyRated ★ 1.0
Free!Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0