Titles you rated

Hello My TeacherRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 0.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5- White ChristmasRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 1.0
BigRated ★ 1.5
Five EnoughRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
One More Happy EndingRated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 1.0