Series
Ratings
87- Shop of the LampRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 5.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- Ms. MarvelRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.5