Movies
Ratings
90
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- All for LoveRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.5