Series
Ratings
406- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- DisenchantmentRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0