Series
Ratings
552- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Dear XRated ★ 3.5
- Beyond the BarRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
- Law and The CityRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Mercy for NoneRated ★ 4.0
- Tastefully YoursRated ★ 4.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.5