Series
Ratings
33- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Into the Night Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0- Rough YardRated ★ 4.5
- March of the Ants Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0