Series
Ratings
86- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Beef Season 1Rated ★ 0.5
Severance Season 1Rated ★ 0.5
Severance Season 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Archive 81Rated ★ 5.0
- Baby ReindeerRated ★ 5.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 0.5
- A Killer ParadoxRated ★ 1.0
- The BequeathedRated ★ 0.5
- Death's GameRated ★ 0.5
Reflection of YouRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 2.0
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.5
- RevenantRated ★ 3.0
- The Good Bad MotherRated ★ 0.5