Series
Ratings
68- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Outlander Season 6Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Emily in ParisRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- The SpyRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0